Суд в Москві продовжив арешт усім 24 українським морякам

Суд в Москві продовжив арешт усім 24 українським морякам
Фото: АР/ТАСС
Засідання суду проходили у закритому режимі Об этом сообщает zheltaya.in.ua со ссылкой на СМИ.


Лефортівський суд Москви продовжив арешт на три місяці останній групі українських моряків — Роману Мокряку, Андрію Оприску, Володимиру Терещенку, Сергію Цибізову, Андрію Шевченку.


Таким чином суд задовольнив клопотання слідчих ФСБ Росії.


Засідання проводили у закритому режимі. До суду приїхали родичі військовополонених.


Моряки не відповідали на питання судді, які не стосувалися їх імені, дати народження та звання. Захисники українців наполягали на тому, що вони є військовополоненими.


Під час засідання адвокати заявили клопотання про долучення до матеріалів справи наказу Міжнародного трибуналу з морського права про негайне звільнення українських моряків та суден, доповіді Уповноваженого верховного комісара ООН по правам людини та двох резолюцій ПАРЄ. Але суд відмовив у задоволенні даного клопотання.


Раніше сьогодні, 17 липня, суд у Москві продовжив арешт на три місяці представнику СБУ Андрію Драчу та п’ятьом морякам Михайлу Власюку, Богдану Головашу, Денису Гриценку, В’ячеславу Зінченку, Сергію Попову.


Також продовжили арешт другій групі українців: представнику СБУ Василю Сороці та шістьом українським морякам Андрію Артеменку, Володимиру Варимезу, Владиславу Костишину, Олегу Мельничуку, Сергію Чулибі, Віктору Беспальченку.


Також суд продовжив арешт третій групі українських моряків: Юрію Без’язичному, Юрію Будзило, Володимиру Лісовому, Богдану Небилиці, Євгену Семидоцькому, Андрію Ейдеру.


Раніше повідомлялося, що Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова прибула у Москву на судове засідання щодо продовження арешту українським військовополоненим.


Нагадаємо, заступник міністра закордонних справ РФ Григорій Карасін заявив журналістам у понеділок, що Росія і Україна обговорюють питання обміну захоплених в Керченській протоці українських моряків.


15 липня в Києві пройшла зустріч омбудсменів Людмили Денісової і Тетяни Москалькової, на якій вони обговорили механізм взаємного звільнення громадян двох країн.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/sud-v-moskvi-prodovzhiv-aresht-usim-24-ukrajinskim-moryakam-610934.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя