Журналіст показав, що вчора підписали в Мінську. ДОКУМЕНТ

Об этом сообщает nslovo.in.ua со ссылкой на СМИ.

З’явилося фото так званої "формули Штайнмаєра" з підписами Кучми, представників російських окупантів і колаборантів ОРДЛО, РФ та ОБСЄ. Зображення оприлюднив головний редактор "Радіо НВ" Валерій Калниш

"Точно такі ж копії підписали Мартін Сайдік, Б. Гризлов, Н. Никонорова (від "окремих районів Донецької області") і В. Дейнего (від "окремих районів Луганської області"), – стверджує Калниш. – Один в один (без шапки й першого абзацу) те, що раніше виклав у себе Роман Безсмертний".

"Власне про це й говорив Сайдік, коли повідомляв на пресконференції про певні листи, – зазначив журналіст. – Тобто кожна зі сторін у ТКГ надіслала свій, узгоджений з усіма сторонами текст на ім’я Сайдіка, при цьому немає підписів усіх учасників під одним документом".

Також Калниш нагадав слова очільника МЗС РФ Лаврова, які той сказав, коли планувалося підписання єдиного документа: "Були сумніви перед зустріччю Контактної групи, що, можливо, проблема кількості підписантів стала причиною того, що це зірвалося. Але Леонід Кучма заявив, що він взагалі не хоче цього підписувати, інакше в Києві буде черговий Майдан".

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

UAINFOДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1570001091-zhurnalist-pokazav-shcho-vchora-pidpisali-v-minsku-dokument.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя